Hakkımızda

Hakkımızda

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır. Yılların verdiği iş tecrübesini bilgi ve birikimi ile birleştiren AHİ YAPI, Bursa merkezli olarak hizmet vermektedir. Firmamız, geçmişten gelen tecrübesini teknik ekibi ile paylaşarak inşaat ve yapıda en iyi, kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Daima profesyonelliği ilke edinmiş AHİ YAPI, kendi alanında uzmanlaşmış kadrosu ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.

Vizyonumuz

İnsanların barınma ihtiyaçlarını günümüz ileri teknolojisi ile kısa sürede pratik, ekonomik, kaliteli ve yapıcı çözümler sunmaktır. Bu amaçla ürün ve hizmet geliştiren ekibimiz, önce sağlık ve can güvenliği, kalitede süreklilik, çevreyi ve doğal kaynakları koruma bakış açısını benimsemiştir. Vizyonumuz şu temellere dayanmaktadır. Tam ve sürekli müşteri memnuniyeti, Satış ve sonrasında müşteri desteği, Çağdaş, çevreci ve fonksiyonel özelliklere sahip ürün yelpazesi, Sektör koşulları doğrultusunda müşteri taleplerini tam zamanında ve eksiksiz karşılamayı hedef edinen uzman ekip, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemini sürdürme ve iyileştirme bilinci içerisinde çalışan profesyonel, eğitimli kadro, Önce sağlık ve can güvenliği ilkesi Çevreyi ve doğal kaynakları koruma, yaşayan dünyaya saygı ve kirliliği önleme felsefesi, Yönetim sistemini sürekli gözden geçirme ve değişen koşulları zamanında algılama, Elde ettiğimiz maddi ve manevi değerleri, ekip arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve toplumla paylaşma.

Misyonumuz

AHİ Yapı ekibi olarak, alanımızda daha iyi hizmet vermek için çalışmak. Güvenli, estetik, ekonomik, hazır ve yaşanabilir mekanlar üretmek ve kaliteli yaşam özellikleri sunmak. Müşterinin değişen ihtiyaçları doğrultusunda öncü ve yaratıcı çözümler üretmek. Yüksek kaliteyi, uygun fiyatla birleştirip, en hızlı şekilde ulaştırmak. Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut hizmetlerimiz ve yeni hedeflerimiz ile faaliyet bölgelerimizin tamamında sürekli girişim ve gelişimci olmak.

Kimiz Biz?

Sizin İçin Seçtiğimiz Bazı Yazılarımız

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı